دوره های کار و آموزش پایدار (کوآپ)

 | تاریخ ارسال: 1399/4/1 | 
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با همکاری مجموعه ایی از شرکتهای صاحب نام، دوره های کار و آموزش پایدار (کوآپ) را طراحی و پیاده سازی کرده است. بطوریکه در این دوره ها دانشجویان می توانند با وارد شدن به سازمان‌های پیشرو، از باتجربه ها فوت و فن جدید یادگرفته و بدون هزینه، روش‌های حل مساله در محیط‌های واقعی را یاد بگیرند. شما در طول دوران کارشناسی با شرکت در این دوره ها، به ازای هر ماه کار تمام وقت در سازمان مورد انتخابتان، حقوق دریافت خواهید کرد و میزان این حقوق با توافق شما و کارفرما تعیین خواهد شد.
دانشجویان می‌توانند دو ترم همراه با دو تابستان، به صورت تمام‌وقت در شرکت‌های همکار کوآپ مشغول به کار شده و بدون نیاز به پرداخت هزینه، کارشناسی خود را در پنج سال (۱۰ ترم) دریافت کنند. این فارغ‌التحصیلی همراه با ۸ ماه سابقه کاری با بیمه، یک تجربه تکرار نشدنی برای شما خواهد بود. تجربه حضور در شرکت‌های داخلی که کارشان را می‌پسندید می‌تواند فرصتی بی‌نظیر برای اثبات توانمندی‌هایتان به با تجربه‌های فضای کار حرفه‌ای باشد.
طبق آمار، در دنیا، بیش از ۴۰ درصد از دانشجویانی که از دوره‌ی کوآپ استفاده می‌کنند، پس از فارغ‌التحصیلی در شرکتی که دوره کوآپ را آن‌جا گذرانده‌اند، مشغول به کار می‌شوند.

 
 فرصتهای کوآپ
قابل توجه دانشجویان ورودی ۹۹:

دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر با شرکت یکتانت یک تفاهم‌نامه‌ برای کوآپ به امضاء رسانده‌است که از سوی شرکت یکتانت بزودی جلسه معرفی شرکت جهت آشنایی شما با این شرکت برگزار خواهد شد. در هر حال، شما میتوانید به وب سایت این شرکت مراجعه کرده و فرصت‌های شغلی آن را ببینید و در صورت داشتن تخصص مرتبط با فرصت‌های شغلی این شزکت با منابع انسانی شرکت تماس بگیرید. CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1480 بار   |   دفعات چاپ: 72 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر